Modré dálavy
Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)
Signováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 49 x 57,5 cm
Konec dražby: 04.03.2024 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 000 Kč