6. Modré dálavy

Autor: Josef Hron
(1915 Valtínov, Kunžak - 2006 Praha)

Signováno vpravo dole, olištováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 55 cm, výška: 46 cm, rámování: 49 x 57,5 cm

Konec dražby: 04.03.2024 20:02 SEČ

Zbývá: 11d 8h 44m 2s

Vyvolávací cena: 5 000 Kč