Portrét

Autor: Oldřich Lasák
(1884 Zdětín - 1968 Ostrava)

signováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: akvarel
Šířka: 22 cm, výška: 15 cm, rámování: 36 x 41 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:20 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč