U potoka

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 31 cm, výška: 24 cm, rámování: 43 x 45 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč