U lesa
Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)
signováno vpravo dole, zaskleno a rámováno.
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 40 cm, výška: 31 cm, rámování: 40 x 49 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 17.10.2023 21:38 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč