Letní bouře

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

Vlevo dole pod paspartou je číslování č. 73. Monogram M. A. je čitelný v levém spodním rohu. Vlevo dole pod paspartou je tužkou napsaný název díla: Letní bouře. Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 34 cm

Konec dražby: 04.10.2021 22:01 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč