Moře

Autor: Antonín Majer
(1882 Praha - 1963 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno a zaskleno
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 28 cm, výška: 24 cm, rámování: 38 x 42 cm

Konec dražby: 05.01.2022 19:17 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 000 Kč