Národní třída

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signatura tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 49 x 37 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.06.2020 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč