18. Žofín

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

monogramováno vpravo dole tužkou pod paspartou, vlevo dole název místa. Paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: litografie
Šířka: 18 cm, výška: 22 cm, rámování: 32,5 x 24,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:11 SELČ

Zbývá: 3d 19h 32m 49s

Vyvolávací cena: 500 Kč