194. Vojenská přehlídka
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 24,5 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 50 x 38 cm
Konec dražby: 21.07.2021 22:13 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč