20. Kostelní interier

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 34 cm, rámování: 41 x 32 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 21.07.2021 20:12 SELČ

Zbývá: 3d 18h 52m 43s

Vyvolávací cena: 500 Kč