212. Plumlovský zámek
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole tužkou, slepotiskové razítko uprostřed, rámováno, zaskleno
Technika: lept
Šířka: 31 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 38 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 13.09.2021 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč