26. HOTEL

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 22,5 cm, výška: 30 cm, rámování: 57 x 53,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:16 SELČ

Zbývá: 3d 17h 32m 39s

Vyvolávací cena: 500 Kč