5. Rybník v Jižních čechách
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 40 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:09 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč