Rybník v Jižních čechách

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 18,5 cm, výška: 14 cm, rámování: 30 x 40 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč