59. Hradní věž
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 14,5 cm, výška: 18,5 cm, rámování: 41 x 31 cm
Konec dražby: 23.04.2023 15:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč