67. Vesta vzhůru
Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)
Signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: suchá jehla
Šířka: 24 cm, výška: 32 cm, rámování: 37 x 28 cm
Konec dražby: 04.10.2021 20:49 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč