Čekárna III. třídy

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

Z rubové strany napsáno tužkou č. 2a. Číslováno č. 149 a signováno vpravo dole pod paspartou, vlevo pod paspartou název díla, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: lept
Šířka: 25 cm, výška: 19 cm, rámování: 33 x 38 cm

Konec dražby: 04.10.2021 20:15 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 400 Kč