Na mostě

Autor: Vladimír Silovský
(1891 Libáň - 1974 Praha)

signováno vlevo dole, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 41 cm, výška: 32 cm, rámování: 42 x 51 cm

Konec dražby: 11.05.2020 20:14 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč