U kamen

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno vpravo dole pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 27 cm, výška: 21 cm, rámování: 38 x 47 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč