115. Lodě v přístavu

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno vlevo dole, zarámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 34,5 cm, výška: 23 cm, rámování: 33 x 45
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 09.01.2023 21:04 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 900 Kč