Přadlena

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno vpravo dole pod paspartou, papspartováno. zaskleno a rámováno
Technika: lept
Šířka: 12 cm, výška: 18 cm, rámování: 53 x 40,5 cm

Konec dražby: 21.07.2021 21:27 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč