Seminářská ulice č. 2

Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)

signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: kresba, datace: 1932
Šířka: 20 cm, výška: 27 cm, rámování: 42 x 36

Konec dražby: 15.02.2023 19:45 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč