80. Vysloužilec
Autor: Adolf Kašpar
(1877 Bludov - 1934 Železná Ruda)
Signováno vpravo dole, volný list v paspartě.
Technika: litografie
Šířka: 26,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 55,5 x 35 cm
Konec dražby: 12.07.2022 20:44 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč