152. Za domem
Autor: Viktor Vorlíček
(1909 Bělá - 1976 Jablonec nad Nisou)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, signováno a datováno vpravo dole v tisku, vlevo dole číslováno 91/220, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: lept, datace: 1943
Šířka: 35 cm, výška: 29 cm, rámování: 55 x 66 cm
Konec dražby: 04.10.2021 21:45 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč