78. Hrací stůl
Hrací stůl pro 4 hráče, deska stolu zdobená intarzií, 4 šuplíky pro hráče
Výška: 78 cm, hloubka: 65 cm, délka: 101 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 16.03.2023 20:49 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč