78. Hrací stůl

Hrací stůl pro 4 hráče, deska stolu zdobená intarzií, 4 šuplíky pro hráče
Výška: 78 cm, hloubka: 65 cm, délka: 101 cm
Stav: poškozeno

Konec dražby: 16.03.2023 20:49 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 000 Kč