Podzimní nálada na Okoři
Autor: Josef Houdek
signováno vpravo dole, autorský štítek na reverzu, rámováno
Technika: olej na plátně, materiál: plátno napnuté na lepence
Šířka: 42 cm, výška: 51 cm, rámování: 62,5 x 53,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 09.01.2024 22:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč