Rozkvetlé stromy

Autor: Josef Houdek

signováno vlevo dole, původní rám, oděrky
Technika: olej na plátně
Šířka: 60 cm, výška: 41,5 cm, rámování: 52 x 71 cm

Konec dražby: 14.07.2019 13:09 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč