232. Snopy

Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)

Signováno vlevo dole, rámováno. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem
Technika: olej na sololitu
Šířka: 35 cm, výška: 25,5 cm, rámování: 37 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 07.06.2022 22:00 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 800 Kč