Dva kluci

Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)

signováno vlevo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 13 cm, výška: 18 cm, rámování: 25,5 x 20,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 21:26 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč