Skicář
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
8ks signovaných kreseb ve skicáři v deskách
jednotlivé kresby na jednotlivých listech, každý list signovaný
Technika: kresba
Šířka: 21 cm, výška: 15 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 12.09.2023 20:22 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč