Muž nesoucí holby
Autor: Josef Václav Myslbek jr.
(1884 Praha - 1963)
na reversu štítek galerie Mazur, vpravo dole signováno, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: kresba
Šířka: 11 cm, výška: 20 cm, rámování: 31 x 20 cm
Konec dražby: 21.08.2023 21:04 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 100 Kč