179. Ženy v parku
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
signováno vlevo tiskem, vpravo tužkou, darovací štítek na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: litografie
Šířka: 46 cm, výška: 30 cm, rámování: 44,5 x 60,5
Konec dražby: 09.01.2023 21:34 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč