196. Ženy u řeky
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
signováno vpravo dole, výstřižek z novin o dané grafice na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 36 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 45,5 x 53
Konec dražby: 10.01.2023 21:42 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč