196. Ženy u řeky

Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)

signováno vpravo dole, výstřižek z novin o dané grafice na reverzu, paspartováno, zaskleno, zarámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 36 cm, výška: 26,5 cm, rámování: 45,5 x 53

Konec dražby: 10.01.2023 21:42 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč