259. Pod zámeckým parkem
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
Signováno vlevo dole. Litografie pod sklem, zapaspartovaná v rámu.
Technika: litografie
Šířka: 26,5 cm, výška: 22,5 cm, rámování: 27,5 x 32 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč