Náměstí v zimě

Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)

signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno
Technika: litografie na kartonu
Šířka: 50 cm, výška: 35 cm, rámování: 54 x 68 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 500 Kč