Dívčí akt
Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)
signováno v tisku vlevo dole
Technika: litografie
Šířka: 33 cm, výška: 23,5 cm, rámování: volný list
Konec dražby: 14.09.2023 20:40 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč