85. Postava

Autor: Petr Dillinger
(1899 Český Dub - 1954 Praha)

signováno vpravo dole
Šířka: 23 cm, výška: 33 cm, rámování: volný list

Konec dražby: 04.03.2019 21:51 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 300 Kč