51. Portrét chlapce

Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)

signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 73 cm

Konec dražby: 17.12.2019 19:50 SEČ

Zbývá: 6d 20h 29m 56s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč