51. Portrét chlapce
Autor: Jan Skramlík
(1860 Praha - 1936 Praha)
signováno vpravo dole, rámováno v masivním blondel rámu
Technika: olej na plátně
Šířka: 56 cm, výška: 60 cm, rámování: 79 x 73 cm
Konec dražby: 17.12.2019 19:50 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč