43. Prostor inexistence

Autor: Robert Piesen
(1921 Jindřichův Hradec - 1977 Haifa, Izrael)

na reversní straně autorský popis
Technika: olej na dřevě, datace: kolem r.1960
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm, rámování: 47 x 63 cm

Konec dražby: 25.09.2017 19:24 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 35 000 Kč