Zátiší s hroznem

Autor: Robert Piesen
(1921 Jindřichův Hradec - 1977 Haifa, Izrael)

signováno a datováno vpravo nahoře, malba krakelovaná, původní rám
Technika: olej na plátně, datace: 1957
Šířka: 56 cm, výška: 46,5 cm, rámování: 58 x 68 cm

Konec dražby: 09.12.2020 19:38 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč