Skupina lidí

Autor: Vojtěch Tittelbach
(1900 Mutějovice - 1971 Praha)

kresba pravděpodobně fixou, signováno a datováno vpravo dole, paspartováno a zaskleno
Technika: kresba na kartonu, datace: 1962
Šířka: 20 cm, výška: 12 cm, rámování: 24 x 30 cm

Konec dražby: 10.02.2020 19:23 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč