60. Cirkusáci

Autor: Vojtěch Tittelbach
(1900 Mutějovice - 1971 Praha)

datováno a signováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: kresba, datace: 1959
Šířka: 22 cm, výška: 26 cm, rámování: 28 x 24 cm

Konec dražby: 10.11.2022 20:54 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč