Lužnice u Roudné

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v původním řezaném rámu. Konzultováno a potvrzrno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 69 cm, výška: 49 cm, rámování: 67 x 84 cm

Konec dražby: 13.09.2021 20:08 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč