1. Vodní hladina

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

Signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 66 cm, výška: 50 cm, rámování: 64 x 80 cm

Konec dražby: 06.10.2021 20:00 SELČ

Zbývá: 9d 1h 8m 1s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč