121. Mezi poli

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

Signováno vlevo dole. Na reversu autorské razítko. Konzultováno a pravost potvrzena Mgr. PhDr. Michaelem Zachařem. Certifikát pravosti přiložen. Zaskleno galerijním sklem. Rámováno v blondelovém rámu.
Technika: olej na kartonu
Šířka: 51 cm, výška: 35 cm, rámování: 49 x 63 cm

Konec dražby: 06.12.2021 20:00 SEČ

Zbývá: 8d 9h 47m 58s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč