Zimní potok

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, rámováno, certifikát pravosti přiložen
Technika: olej na sololitu
Šířka: 68 cm, výška: 48 cm, rámování: 68 x 88 cm

Konec dražby: 22.07.2020 20:33 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč