Říčka u lesa

Autor: Josef Procházka
(1909 Horní Kruty - 1984 Praha)

signováno vpravo dole, na reversu štítek prvorepublikového starožitníka Ladislava Ryšavého, blondelový rám
Technika: olej na plátně, materiál: fixováno na kartonu
Šířka: 34,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 38 x 48 cm

Konec dražby: 12.08.2020 20:31 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 000 Kč