Rozhovor s lovcem
Autor: Karel Špillar
(1871 Plzeň - 1939 Praha)
Monogramováno vpravo dole v tisku, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: litografie
Šířka: 15,5 cm, výška: 25 cm, rámování: 54 x 40,5 cm
Konec dražby: 16.05.2023 22:07 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč