1. Březen - Krajina
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
název díla vlevo dole, na reversu originální výstavní štítek z roku 1943, rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 64 cm, výška: 49 cm, rámování: 61 x 77 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 01.03.2021 20:04 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 7 500 Kč