1. Lesní Bystřina - L Formát

Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

signováno vpravo dole, rámováno v blondelovém rámu. Konzultováno a potvrzeno PhDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen. Dle vyjádření PhDr. Mgr. Michaela Zachaře se jedná o zajímavou a málo se na trhu s uměním objevující malbu, ve které se Jaroslav Panuška myšlenkově přibližoval k tvorbě svého profesora Julia Mařáka. Z hlediska sběratelského ojedinělé dílo Panušky zásadně ovlivněné mistrem Mařákem.
Technika: olej na plátně
Šířka: 49 cm, výška: 69 cm, rámování: 90 x 69 cm

Konec dražby: 08.06.2022 20:00 SELČ

Zbývá: 13d 15h 34m 52s

Vyvolávací cena: 5 500 Kč