4. Havrani

Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)

signováno vlevo dole, zaskleno, konzultováno s PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: kresba
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: 21 x 21 cm

Konec dražby: 18.06.2019 19:34 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 3 500 Kč