4. Havrani
Autor: Jaroslav Panuška
(1872 Hořovice - 1958 Kochánov)
signováno vlevo dole, zaskleno, konzultováno s PHDr. Mgr. Michaelem Zachařem, certifikát pravosti přiložen
Technika: kresba
Šířka: 16 cm, výška: 16 cm, rámování: 21 x 21 cm
Konec dražby: 18.06.2019 19:34 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 500 Kč